با تشکر از اعتماد شما در انتخاب نمایندگی درجه یک حاجیلی کد۸۶۷۷

کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷، ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت یا برنامه‌های ارائه شده توسط نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

تعریف مشتری یا کاربر یا بیمه‌گذار:

مشتری یا کاربر یا بیمه‌گذار به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ اقدام نماید. شخصی که در سامانه نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از طرف نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷و کاربر می‌باشد.

تعریف نماینده بیمه:

نمایندگی درجه یک جاجیلی کد ۸۶۷۷ که اصالت و اعتبار فعالیت‌خودار از طرف شرکت‌ سهامی بیمه ایران در جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته است و مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد . به نحویکه در سامانه سنهاب بیمه مرکزی مشخصات واعتبار فعالیت این نمایندگی موجود می باشد .

نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ یک سامانه مدیریت و فروش آنلاین بیمه می‌باشد. در نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ با توجه به درخواست مشتری توسط نمایندگان مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.

تمامی قیمت‌های ارائه شده در سامانه از طرف شرکت سهامی بیمه ایران اعلام می‌شود و نمایندگی حاجیلی هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد. . از آنجا که محصولات ارائه شده ما در نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ وابسته به شرکت‌ سهامی بیمه ایران می‌باشد، انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت سهامی بیمه ایران می‌باشد.(بیمه نامه شخص ثالث قابل ابطال نمی باشد )

راه ارتباطی:

شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات نمایندگی حاجیلی  کد۸۶۷۷استفاده کنید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به آدرس info@bimehiran.org ایمیل ‌بزنید یا با نمایندگی حاجیلی  کد۸۶۷۷از طریق همین وب سایت چت کنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت نماید. آدرس و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از طرف مشتری تنها کانال رسمی ارتباط با مشتری می‌باشد و تمامی ارتباطات نمایندگی حاجیلی با مشتری از طریق آنها صورت می‌پذیرد. خبر رسانی‌ها در مورد سرویس‌های ویژه، رویدادها و … توسط نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷انجام می‌شود و چنانچه کاربر تمایلی به دریافت نداشته باشد می‌تواند از طریق وب‌سایت نسبت به مدیریت این موارد اقدام نماید.

ممکن است نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷سؤالات نظرسنجی خود را بعد از انجام خرید یا استفاده از سامانه‌ی مدیریت بیمه از طریق پیامک برای مشتری ارسال نماید. مسیرهای ارتباطی رسمی با پشتیبانی‌های نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷از جمله شماره تلفن، سامانه پیامکی، ایمیل یا کانال های ارتباطی شبکه‌های مجازی در قسمت -ارتباط با ما -درج شده و نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس با مشتری تحت نام نمایندگی حاجیلی کد ۸۶۷۷ از طریق دیگر موارد سوء استفاده از نام نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی:

نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. تمامی مطالب ارائه شده توسط نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، کپی و تمامی محتوای تولید شده توسط نمایندگی حاجیلی کد ۸۶۷۷ به عنوان اموال نمایندگی حاجیلی کد ۸۶۷۷ محسوب می‌شود و حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار نمایندگی حاجیلی کد ۸۶۷۷ می‌باشد.

ارسال سفارش:

روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ٨ تا ۲۰ و پنج شنبه از ساعت ٨ تا ۱۵ به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.

زمان صدور بیمه‌نامه:

تمام درخواستهای خرید بیمه که در ساعات اداری به نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ارسال شوند طی همان روز و چنانچه درخواستی خارج از ساعات اداری به نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ ارسال شود، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست در دست اقدام قرار می گیرد. نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه‌ها با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در زمان کوتاه‌تری پیگیری نماید.

چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، نمایندگی حاجیلی ملزم بوده در اولین فرصت ممکن کاربر را مطلع سازد و نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام ‌نماید.

کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه‌نامه درخواستی خود اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه‌نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید نسبت به تحویل بیمه‌نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هر گونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید، بیمه‌نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه‌نامه تحویل داده نمی‌شود.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید.

تمامی بیمه نامه های صادر شده در نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید در وبسایت وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

مدت قرارداد:

از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ می‌باشد. لازم به ذکر است استفاده از خدمات نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ هیچ محدودیتی برای مشتری جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:

نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ در تمامی محدوده جغرفیای ایران خدمات بیمه را ارائه می دهد. خدمات مدیریت بیمه نمایندگی حاجیلی کد۸۶۷۷ منحصر به محدوده جغرافیایی نمی‌باشد و کاربران از هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانند از خدمات مدیریت بیمه استفاده نمایند.